BIOLINE ametlik esindaja Eestis

Bioline

Sa oled siin

Näole

AGE beauty secret

PEATAB ILUKOMNURGA INVERSIIOONI NING ÄRATAB NAHAS NOORUSLIKKUSE ENERGIAT

Продукт Kirjeldus
 • Code: 
  AGR21030
  The Serum
  Seerum
  30 ml

Seerum, mis täiustab nahka. Seerumi kosmeetiline mõju taastab naha elujõudu, tänu millele nahk näeb laitmatult välja. Kanda näo- ja kaelanahale hommikuti ning õhtuti.

Аktiivsed koostisosad: Undaria algae vetikas, bioaktiivsed peptiidid, tomati taimsed tüvirakud.

 • Code: 
  AGR13030
  The Cream Eye / Lip
  Kreem silmadele/huultele
  30 ml

Täiuslik kreemi valem on väga tõhus silmaümbrusnahale ja huultele. Lõdvestab näo lihaseid, parandab naha elastsust, toob esile silmade ja huulte loomuliku ilu. Kanda silmaümbrusnahale ja huultele hommikul ja õhtul.

Аktiivsed koostisosad: Undaria algae vetikas, bioaktiivsed peptiidid, tomati taimsed tüvirakud, valgust peegeldavad osakesed, Sheavõi.

 • Code: 
  AGR12050
  The Emulsion
  Emulsioon
  50 ml

Unikaalne emulsioon, mis taasäratab ning toetab naha loomuliku ilu tänu efektiivsele koostisele. Annab nahale säravat ja ühtlast jumet tänu kergele ja hästi imenduvale tekstuurile. Kanda nahale hommikul ja õhtul.

Аktiivsed koostisosad: Undaria algae vetikas, bioaktiivsed peptiidid, tomati taimsed tüvirakud, portilaki ekstrakt, vitamiin E, Sheavõi, kookose lipiidid.

 • Code: 
  AGR11050
  The Cream
  Peptiididega kreem
  50 ml

Innovatsiooniline kreem ultrarikastatud tekstuuriga ja noorendava toimega. Kreem äratab nahas nooruslikkuse energiat, eemaldades tuhmi jume ning vananemise tunnuseid, muutes nahka siledamaks ning andes sellele sametise pehmuse.

Аktiivsed koostisosad: Undaria algae vetikas, bioaktiivsed peptiidid, tomati taimsed tüvirakud, viinamarja seemne ekstrakt, hüaluroonhape, vitamiin E, Sheavõi, riisiproteiinid, stiimultundlikud elastsed polümeerid.