BIOLINE ametlik esindaja Eestis

Bioline

Sa oled siin

Näole

DE-OX C EVOLUTION

ANTIOKSÜDANTNE KAITSE, RESTRUKTUREERIMINE, REVITALISATSIOON, SISALDAB NANOOSAKESI 

Продукт Kirjeldus
 • Code: 
  DOR22030
  SERUM ESSENTIAL C
  C vitamiiniga seerum
  30 ml

Õrna ja siidse tekstuuriga seerum. Taastab ja uuendab nahka, annab nahale energiat. Niisutab nahka, kingib nahale sära ja värskuse tunde. Ideaalne noore naha jaoks. Kanda näole ja kaelale hommikuti ja õhtuti.

Аktiivsed koostisosad: Askorbiil tetraisopalmitate,  Е-vitamiin, Pantenool.

 • Code: 
  DOR13050
  CREAM ESSENTIAL C
  Vitaminiseeriv emulsioon
  50 ml

Värske ja õrn emulsioon C vitamiini kõrge kontsentratsiooniga. Annab nahale sära ja täiuslikkuse. Sobib ideaalselt noorele ja väsinud nahale. Kanda näo- ja kaelanahale hommikuti ja õhtuti.

Аktiivsed koostisosad: Askorbiil tetraisopalmitate, magusa apelsini ekstrakt, sheavõi, magusa mandli õli, UV filtrid.

 • Code: 
  DOR21030
  BOOSTER SERUM POWER C
  Intensiivne vitaminiseeriv seerum
  30 ml

Kõrge kontsentratsiooniga C-vitamiini vormil põhinev seerum, mis annab tõelise sära ja nooruse. Aja jooksul tähendatakse naha mikroreljeefi loomuliku tooni ja ühtluse taastumist. Sulav tekstuur  võimaldab toimeainetel kiiresti sügavale nahka tungida, andes sellele uskumatu siidisuse.     

Aktiivsed koostisosad: Askorbiil tetraisopalmitate, AGL peptiidid, happed, E vitamiin, Pantenool.

 • Code: 
  DOR12050
  CREAM RADICAL CAPTURE
  Antioksüdantidega kreem
  50 ml

Antioksüdantse aktiivse koostidega ja kerge siidse tekstuuriga kreem stimuleerib võimsalt naha kaitsefunktsioone, luues nähtamatu kilbi välismõjude eest.  Kreem vähendab nähtavaid väsimuse märke, vähendab peeneid kortse, annab nahale ainulaadse sära ja terve välimuse.   

Aktiivsed koostisosad: DE-OX komplex, AGL peptiidid, Askorbiil tetraisopalmitate, E vitamiin, Pantenool, magusa mandli õli, Sheavõi, UV filtrid.

 • Code: 
  DOR11050
  CREAM INTENSIVE CORRECTION
  Taastav kreem
  50 ml

Aktiivse koostisega kreem mõjub tugevdatavalt naha sügavatele kihtidele, täites toitvat ja taastavat funktsiooni.  Aitab taastada naha maatriksit, suurendades selle kompaktsust. Tulemuseks on nähtav toonuse tõus. Kreem sobib igat tüüpi vananevale nahale, ka õhukesele ja ülitundlikule.

Aktiivsed koostisosad: Askorbiil tetraisopalmitate, E vitamiin, Pantenool, magusa mandli ja argaani õli, Sheavõi, UV filtrid.

 • Code: 
  DOR14030
  EYE/LIP CREAM INTENSIVE CORRECTION
  Vitaminiseeriv kreem silmaümbrustele ja huultele
  30 ml

Õrn kreem silmade ja huulte tundlikele piirkondadele. Vähendab kortsude teket, turseid ja tumedaid silmaaluseid. Taastav kompleks kaitseb, niisutab ja tugevdab nahka. Taastab naha ja huulte kontuuri. Kanda huultele ja silmaübrusnahale hommikuti ja õhtuti.

Аktiivsed koostisosad: Askorbiil tetraisopalmitate, ectoin, taastav kompleks.