BIOLINE ametlik esindaja Eestis

Bioline

Sa oled siin

Näole

AQUA+

LOODUSLIKU NIISUTAMISE ALLIKAS

Продукт Kirjeldus
 • Code: 
  LPP21050
  NECTAR IN DROPS INTENSE MOISTURIZER
  Niisutav seerum-nektar
  5 ml х 10 ampulli

Intensiivne niisutav kontsentraat näo-, kaela-, dekolteepiirkonna naha  rikkaliku niisutamise jaoks. Ideaalne sobivus igas vanuses veetunud ja kuivale nahale. Niisutuse faktor, kõrgmolekulaarne 3D ja madalmolekulaarne hüaluroonhapped taastavad naha hüdratsiooni mitmetasandiliselt ning talitavad selle allikana pika aja jooksul. Vahend taastab naha toonust ja turgestsentsi, annab kortsude seespidise täitumise efekti. Soovitatav mitteinvasiivse naha revitalisatsiooni jaoks.

Aktiivsed ingridiendid: Hyaluronic acid 3D, madalmolekulaarne hyaluronic acid, niisutav faktor.

 • Code: 
  LPP11200
  CREAM SUPERMOISTURIZING
  Superniisutav kreem
  200 ml

Intensiivne valem näo ja kaelanaha niisutamise jaoks, ühendab kõrgmolekulaarse 3D ning madalmolekulaarse hüaluroonhapete toimet innovatsioonilise niisutusfaktoriga. Aitab hoida püsivat nahahüdratsiooninivood igal tasandil. Rikastatud jojobaõli ning riisipiimaga säilitamaks hüdrolipiidset kaitsekihti, mis tagab naha pehmuse ja elastsuse. Ideaalne kuiva ja veetunud naha jaoks.

Aktiivsed ingridiendid: Hyaluronic acid 3D, madalmolekulaarne hyaluronic acid, jojoba õli.

 • Code: 
  LPP61200
  MASK INTENSE MOISTURIZER
  Niisutav mask
  200 ml

Intensiivselt niisutav mask-geel sobib kõikidele nahatüüpidele naha hüdroreservide taastamiseks. Ingridientide kompleks taastab õiget naha hüdratsiooni nivood. Rikastatud valge tee ja riisipiimaga, mis tagavad mugavustunde, naha pehmuse ning noorusliku väljanägemise.

Aktiivsed ingridiendid: Hyaluronic acid 3D, madalmolekulaarne hyaluronic acid, valge tee ekstrakt.