BIOLINE ametlik esindaja Eestis

Bioline

Sa oled siin

Näole

24.7 Naturalbalance

KATKEMATULT MÕJUV ILU

Продукт Kirjeldus
 • Code: 
  NBR13060
  VITAMIN C FUSION
  Tasakaalustav kreem C vitamiiniga
  60 ml

Kreem, mis toetab põhiliste vitamiinide (C ja E) tasakaalu. Tervendab nahka, parendab naha elastsust, kingib nahale jumet ning sära. Sobib kõigile nahatüüpidele - eriti nendele, kes harrastavad päevatamist, elavad saastunud elukeskkonnas või peavad puu- ja juurviljadevaest dieeti. Pealekandmiseks hommikuti ning õhtuti nahale näo, kaela ning dekoltee piirkonnas.

Аktiivsed koostisosad:  Viirpuu ekstrakt (õied), Kibuvitsa ekstrakt (viljad), Kirsi ekstrakt (viljad), Apelsini ekstraks (koor), Kiivi ekstrakt (viljad), vitamiinid C-E, riisiõli.

 • Code: 
  NBR12060
  PHYTOMINERAL
  Kreem igapäevaks kasutamiseks
  60 ml

Toetab naha põhiliste mineraalainete tasakaalu, parandab naha vitaalsust. Säilitab naha sära ja värskuse. Sobilik kõigile nahatüüpidele, eriti hästi sobib kreem nendele, kes harrastavad sporti, sauna/aurusauna protseduure. Kanda hommikuti ja õhtuti näo, kaela ja dekoltee piirkonnale.  Pealekandmiseks hommikuti ning õhtuti nahale näo, kaela ning dekoltee piirkonnas.

Аktiivsed koostisosad: Kressi ekstrakt (taimekasvud), Altee ekstrakt (juur), Sõnajala ekstrakt (juur), Võilille (juur) ja Kiivi (vili) ekstraktid, Magusa Mandli õli. 

 • Code: 
  NBR11060
  BOTANICAL O2
  Kreem igapäevaks kasutamiseks
  60 ml

Naturaalsete koostisosade segu, mis annab nahale säravat väljanägemist. Toidab naha hapnikuga ning vähendab väsimuse ja stressi tunnuseid. Sobib kõigile naha tüüpidele, eriti nendele kes veedavad palju aega siseruumides, tihti reisivad ja suitsetavad. Kanda näo-, kaela ja dekolteenahale hommikuti ja õhtuti.

Aktiivsed koostisosad: pöökpuu, vaarika, mustsõstra, mustika ekstraktid.

 

 • Code: 
  NBR61100
  AQUA FRUITS
  Taastav sprei-vesi
  200 ml

Taastav sprei-vesi toniseerib ja värskendab nahka. Annab nahale energiat ning kingib mugavustunde, valmistab nahka edasiseks hoolitsuseks. Sobib kõigile nahatüüpidele, isegi kõige delikaatsemale nahale. 

Kanda peale kui nahk vajab energiat ning värskust: peale puhastamist, enne või pärast päevatamist, reisimise ajal, sportimise ajal, raseerimise järgselt. 

Аktiivsed koostisosad:  Vaarika ekstrakt (mari), Mustsõstra ekstrakt (mari), Mustika ekstrakt (mari), Kirsi ekstrakt (mari), Altee ekstrakt (juur) ja Kiivi (mari) ekstrakt, pantenool. 

 • Code: 
  NBR61100
  PHYTO DUO
  Gommaaž
  100 ml

Gommaaž omab ensüümset ja mehhaanilist mõju ning tagab naha tekstuuri silendamist, eemaldab mustust ning surnuid naharakke. Aitab säilitada puhast ja säravat nahka.

Kanda nahale nagu näomaski 1-2 korda nädalas ning masseerida nagu näokoorijat. Jätta 4-8 minutiks sõltuvalt nahatüübist. Masseerida ringjate liigutustega. Pesta hoolikalt sooja veega. NB: Eriti tundliku ning delikaatse naha puhul jätta vahend naha sisse maseerimata. 

Аktiivsed koostisosad:  Aprikoosi kivide ekstrakt, Papaia (vili)  ning Ananassi (vili) ekstraktid, Magusa Mandli õli. 

 • Code: 
  NBR41200
  AQUA FLORAL
  Meigi eemaldamise vahend
  200 ml

Topelt mõjuga toode puhastab ja eemaldab meigi ning mustuse, kingib nahale värskuse ja sära. Mugav kasutada reisimise ajal. Sobib kõigile nahatüüpidele, isegi eriti delikaatsele nahale.

Kanda nahale näo, kaela ja dekoltee piirkonnas vatipadjakeste abil. Loputada sooja veega. Peale kasutamist on soovituslik kasutada AQUA FRUITS spreid.

Аktiivsed koostisosad: Leedri ekstrakt, Viirpuu ekstrakt (õis), Kirsipuu ekstrakt (vili), Sõnajala ekstrakt (juur) ning Rukkilille ekstrakt (õis), hüaluroonhape. 

 • Code: 
  NBP21050
  VITAMIN C+E
  Nektar (seerum)
  50 ml

Seerum, mis toetab põhiliste vitamiinide (C, E, provitamiin B5) tasakaalu. Toetab naha loomuliku ilu, tõstab naha vitaalsust, võitleb stressi ning väsimuse tunnustega.

Kasutamine: kasutades spetsiaalset pipetti täita kaks pipette (ca 20 tilka ≈ 2.5 ml) ja masseerida kaela- ja näohale täieliku imendumiseni.

Аktiivsed koostisosad:  Kibuvitsa marjade ekstrakt ja Koirohu ekstrakt (kroonlehed), vitamiinid C – E, provitamiin B5.